Офіцерів запасу можуть покликати охороняти склади з боєприпасами

Вівторок, 03 жовтня 2017 17:17 - Новини
Офіцерів запасу можуть покликати охороняти склади з боєприпасами
Головне управління персоналу Генштабу рекомендуватиме призвати до 500 офіцерів запасу для проходження служби, головним чином, на базах, складах та арсеналах зберігання боєприпасів.

Про це заявив під час брифінгу у Києві начальник Головного управління персоналу - заступник начальника Генерального штабу ЗСУ, генерал-лейтенант Артур Артеменко, повідомляє кореспондент Укрінформу.

Читайте також: Восени до армії покличуть 10,5 тисяч осіб

"Цього року ми зробили перший такий призов (офіцерів запасу - ред.). На службу у Збройних Силах України поступили майже 1 тис. осіб. На даний час рішення про призов такої категорії ще не прийнято, але наше головне управління з врахування потреб, які виникли в офіцерах, та необхідності комплектувати бази, склади, арсенали буде пропонувати начальнику Генштабу (а прийматиме рішення Міністерство оборони) призвати невелику кількість цих осіб. Це буде, мабуть, до 500 осіб. Але  рішення буде приймати міністр оборони, виходячи з потреби", - заявив Артеменко.

За його словами, не всі ці офіцери, у разі призову, будуть проходити службу базах, складах та арсеналах. Генерал-лейтенант також вказав, що офіцери запасу проходять службу у тилових частинах та частинах, які не знаходяться на лінії зіткнення, а до проведення АТО можуть залучатися лише після підписання відповідного контракту.