Український депутат домовився про співпрацю США з Україною

Неділя, 22 січня 2017 00:00 - Новини
Український депутат домовився про співпрацю США з Україною
Поки президент Порошенко шукає підходи до представників нової влади США, наші політики, хто відвідав світські раути в рамках інавгурації 45-президента США Дональда Трампа, вже змогли обговорити основні питання і навіть про щось домовитися.

Про результати своїх зустрічей з впливовими американськими політиками з оточення Трампа поділився голова депутатської групи «Партія «Відродження» Віталій Хомутиннік на офіційній сторінці партії в Facebook

Український депутат зустрівся та поспілкувався з лідером Республіканської партії в Палаті представників США Кевіном Маккарті та головою Комітету із закордонних справ Палати представників Конгресу США, представником Республіканської партії Еддом Ройсом. Важливість та вагомість налагодження стосунків з даними представниками Республіканської партії підтверджує і той факт, що вони одні з небагатьох, хто вийшов у складі супроводу Трампа на урочистій церемонії інавгурації 45-го президента США.

За словами Віталія Юрійовича, на зустрічі обговорили можливості допомоги США щодо встановлення миру на сході України та загалом про розвиток двосторонніх відносин між Україною та США. 

Віталіи Хомутиннік з Kevin McCarthy«Американські політики запевнили, що відносини між Україною і США після обрання нового президента Дональда Трампа будуть поглиблюватися. А позиція Республіканської партії щодо українського питання є чіткою і послідовною - США як надійний партнер України і надалі надаватиме необхідну підтримку нашій державі», - підкреслив Хомутиннік.

Раніше Едд Ройс і Кевін Маккарті неодноразово звинувачували Білий Дім в тому, що він закриває очі на військові злочини Росії. Зокрема, в березні 2014 року Едд Ройс подав законопроект про підтримку України, засуджуючи втручання Росії в політику нашої держави. У березні 2015 року він виступив з доповіддю, в якій засудив політику Барака Обами у вирішенні конфлікту між Росією і Україною, та закликав надати нашій країні військову допомогу. Також, Ройс пропонував США розробити новий підхід для боротьби з російською пропагандою.

А лідер республіканської більшості в Палаті представників США і обраний конгресмен від штату Каліфорнія Кевін Маккарті, неодноразово підкреслював, що тема України набирає все більше ваги в американському суспільстві. В останнє з офіційним візитом він відвідав Україну в березні 2015 р.

Відстежуватимемо далі: з якими результатами повернуться з інавгурації інші політики.