Наливайченко на зустрічі Трампа з співробітниками ЦРУ

П'ятниця, 27 січня 2017 00:00 - Новини
Наливайченко на зустрічі Трампа з співробітниками ЦРУ
У свій перший робочий день новий президент США Дональд Трамп відвідав штаб-квартиру Центрального розвідувального управління (ЦРУ) в штаті  Вірджинія.

Він виступив з промовою перед 400 співробітникам, визначив пріоритети роботи відомства, а також виділив особливих співробітників спец. служби. Серед яких був помічений український політик Валентин Наливайченко. Трамп схвально відгукнувся про організацію і назвав працівників ЦРУ "по-справжньому цінними і дивовижними фахівцями" і заявив, що ніхто так сильно не вірить у ЦРУ, як він. При цьому, новий президент дав чітко зрозуміти, кого він бачить на посаді директора ЦРУ - екс-конгресмена з Канзасу Майкла Помпео. І зробив акцент на тому, що роботу треба буде робити швидко, без зволікань.

Про це повідомляє "Голос Америки".

Раніше Трамп висловлювався критично про роботу ЦРУ та інших розвідувальних служб і звинувачував  їх у поширенні недостовірної та компрометуючої інформації про нього: ніби Росія допомагала йому на виборах і має на нього компромат. Це призвело до досить різкої заочної полеміки між нинішнім президентом і колишнім директором ЦРУ Джоном Бреннаном.