Гуд бай, Америка! Олегу Ляшку скасували дозвіл на в’їзд до США

Вівторок, 07 лютого 2017 00:00 - Новини
Гуд бай, Америка! Олегу Ляшку скасували дозвіл на в’їзд до США
«Щойно мені анулювали 10-річну американську візу, яку я тільки отримав перед Новим роком. Консульський офіцер, ніяково потупивши очі, щиро сказав мені, що в нього такі інструкції з Вашингтону», – написав лідер Радикальної партії (РПЛ) Олег Ляшко на своїй сторінці у facebook.

 

Можливо лідеру РПЛ варто було зважати на те, що у цивілізованому світі політики мусять нести відповідальність за кожне сказане чи написане слово, особливо, коли мова заходить про очільників іншої держави, адже це може мати певні наслідки.

Нагадаємо, раніше (5 лютого) Олег Ляшко на своїй сторінці у соціальній мережі facebook  давав «цінні поради» Президенту США Дональду Трампу, щодо вибору векторів у зовнішній політиці.  

unnamed

«Вчора була 73-та річниця Ялтинської конференції, на якій Сталін, Рузвельт і Черчилль накреслили нові кордони у повоєнному світі. Застерігаю Президента Трампа і сильних світу цього від повторення помилок минулого і вирішення долі і майбутнього України без самих українців. Ми – зріла і самодостатня нація, щоб самим вирішувати свою долю, а не бути розмінною монетою», – написав політик.

Можливо для ануляції візи існують інші причини, але сам Ляшко коментує ситуацію наступним чином: «У мене інструкції від Українського народу – вимагати від США виконання своїх зобов'язань перед Україною за Будапештським меморандумом, інакше Україна буде вимушена відновлювати ядерну зброю, щоб захистити себе. Також ми категорично не підтримуємо новий Меморандум з МВФ, який консервує статус України як сировинної колонії. Думаю, що саме тому, що ми захищаємо національні інтереси України, а не Москви чи Вашингтона, і було прийнято безпрецендентне рішення про анулювання моєї візи.

Гуд бай, Америка! Приїду туди, коли українці оберуть мене своїм Президентом. А поки замість США їздитиму до наших людей, яким треба не візи чи безвіз, а робота і гідне життя».