Суд не покарає Бондаренка за підроблений диплом

П'ятниця, 13 жовтня 2017 18:01 - Новини
Суд не покарає Бондаренка за підроблений диплом
Володимира Бондаренка, підозрюваного в підробці диплома бакалавра, суд освододіл від відповідальності у зв'язку із закінченням терміну давності.

Шевченківський райсуд Києва звільнив від кримінальної відповідальності екс-заступник голови Київської міськдержадміністрації - главу апарату КМДА Володимира Бондаренко, підозрюваного в підробці диплома бакалавра, в зв'язку із закінченням терміну давності. Про це повідомила прес-секретар столичної прокуратури Надія Максимець.

Читайте також: Голову апарату КМДА підозрюють в підробці диплома про бакалаврську освіту

"Суд звільнив Бондаренко від кримінальної відповідальності, оскільки в його справі закінчився термін давності", - сказала вона.

Подробиць з цього приводу Максимець повідомити не змогла, пояснивши, що поки не має в своєму розпорядженні текстом рішення суду.

Як відомо, в травні журналісти програми "Схеми" опублікували розслідування про те, що керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко має підроблений диплом бакалавра Львівського національного університету імені Івана Франка, на підставі якого він отримав ступінь спеціаліста в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Слідчий відділ головного управління Національної поліції в Києві почав кримінальне провадження за ч. 4 статті 358 (підробка документів).

У серпні 2017 року прокуратура оголосила Бондаренку про підозру у використанні завідомо підробленого документа - диплома бакалавра Львівського університету ім. Франко, який він нібито використовував, щоб отримати ступінь спеціаліста в КНУ ім. Шевченко.

31 серпня мер Києва Віталій Кличко повідомив, що звільнив Бондаренка з посади свого заступника - голови апарату КМДА.