ЗМІ оприлюднили листування організаторів акції під ВР

Середа, 18 жовтня 2017 13:37 - Новини
ЗМІ оприлюднили листування організаторів акції під ВР
Організатори акції протесту під Верховною Радою координують свої дії та обговорюють організаційні моменти у чат-групі Карфаген.

Про існування цієї чат-групи повідомляють #Буквы. Як відзначають журналісти, їм вдалося засняти у Верховній Раді, як деякі народні депутати листуються у групі Карфаген. Зокрема група була відкрита на телефоні у народного депутата від Свободи Андрія Іллєнка.

Читайте також: Нічний конфлікт під Верховною Радою виник через непорозуміння

З листування стало відомо, що організатори акції протесту під Радою хочуть включити свої вимоги до закону про медичну реформу. Зокрема про це пише координатор громадського руху Чесно Микола Виговський.

Читайте також: Бійка під Верховною Радою

Також стало відомо, чому організатори відпустили людей з мітингу та зберуться лише у четвер. Про це написав лідер Громадянської позиції Анатолій Гриценко.

Сьогодні мотивувати значну кількість людей, щоб вони стояли день і ніч до вечора четверга навряд чи вдасться. Такі реалії. Напевно, варто дати людям відпочити і подумати про збір у четвер, запропонував Гриценко.

Його пропозицію також підтримала координатор організації Центр UA Інна Борзило.

Також чат-групу Карфаген під час засідання Верховної Ради відкривали народний депутат від Свободи Михайло Головко та народний депутат від БПП Світлана Заліщук.

Окрім нього, у групі були помічені представники Руху нових сил Саакашвілі, зокрема Ольга Галабала, яка координувала розміщення активістів з Автомайдану.