В Україні на 13% збільшилася кількість ДТП

Понеділок, 23 жовтня 2017 14:57 - Новини
В Україні на 13% збільшилася кількість ДТП
Кабінет міністрів запропонує Верховній Раді внести низку поправок до законодавства у зв'язку зі збільшенням кількості аварій на дорогах. Про це в ексклюзивному коментарі телеканалу "112 Україна" заявив міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, говорячи про резонансну ДТП в центрі Харкова.

Читайте також: Поліція склала 88 тисяч протоколів на нетверезих водіїв від початку року

"Невідворотність покарання повинна бути забезпечена законами, чітко прописаними, і судовим рішенням. Я думаю, що в середу на Кабінеті міністрів ми внесемо деякі ініціативи щодо законодавчих правок для ВР з тим, щоб ми могли на тлі такої стурбованості суспільства і на тлі того, що з минулого року на нинішній на 13% зросли події на дорогах, у тому числі з летальними наслідками, я думаю, що ми повинні відреагувати. І це законодавча норма, яку ми запропонуємо, вона буде стосуватися 5-6 пунктів, в тому числі деякі з цих норм знаходяться в парламенті, що стосуються фото- і відеофіксації", – сказав він.

Нагадаємо, 18 жовтня в Харкові автомобіль Lexus під управлінням жінки-водія 1997 року народження, проїжджаючи на заборонний сигнал світлофора, на великій швидкості врізався в автомобіль Volkswagen Touareg. Від отриманого удару автомобіль Lexus викинуло на тротуар вулиці Сумської, де у цей момент знаходилися десятки пішоходів. Водії обох автомобілів залишилися живі, їх повезли на огляд щодо наявності алкогольного або наркотичного сп'яніння. У результаті ДТП загинули 5 осіб, ще 6 госпіталізовано.