Нас судять люди, які насилу вміють читати!

П'ятниця, 17 лютого 2017 00:00 - Новини
Нас судять люди, які насилу вміють читати!
На цьому тижні проводиться переатестація суддей, які засідають у Верховному Суді України. Уже на першому етапі тестування було відсіяно близько 100 діючих суддів (з 625 учасників, що подали заяву на атестацію).

Особливо виділилися два кандидата зі списку, нагадаємо, з числа діючих суддів, які не набрали навіть мінімальної кількості балів!

За словами одного з учасників тестування Леоніда Маслова, крім досить простих питань, на які будь-який грамотний юрист відповість без проблем, на підготовку до атестації суддям було виділено аж півтора місяці (питання були у відкритому доступі). Тобто, суддям  навіть не вистачило розуму (або чогось іншого) просто вивчити відповіді, якщо знань не вистачало.

Цей факт змушує не просто замислитися, а перелякатися до смерті, оскільки люди, які не пройшли найнижчий поріг тестування, з яким здатний впоратися практично будь-який студент юрфаку, можуть, максимум - займатися примітивною фізичною працею. Але вони діючі судді, і від їх рішень часто залежать життя і долі людей!PoshvaБогдан Пошва

Як зазначено на сайті Громадської ради доброчесності, який бере участь в тестуванні, ганебно провалили тестування судді Василь Гуменюк та Богдан Пошва.

004Василь Гуменюк

Нагадаємо, 30 вересня 2016 року набули чинності конституційні зміни в частині правосуддя і новий закон «Про судоустрій і статус суддів», згідно з якими вищі спецсуди і Верховний суд ліквідуються, і замість них створюється новий Верховний Суд з п'ятьма касаційними палатами.

У складі Верховного Суду України відповідно до нового законодавства, буде чотири касаційних суди: адміністративний, господарський, кримінальний і цивільний.

Залежно від суду, мінімальний бал тестування становив від 54 до 60 балів. Це навіть нижче, ніж тестовий бал при проходженні конкурсу на суддю звичайного суду (там слід набрати, мінімум 75 балів). Судячи з результатів першого етапу тестування, аналогічну перевірку слід проводити для усіх суддів України – без виключення!