У БПП озвучили імена кандидатів на посаду нового глави Нацбанку

П'ятниця, 17 листопада 2017 12:55 - Новини
У БПП  озвучили імена кандидатів на посаду нового глави Нацбанку
На посаду голови Національного банку України розглядають кілька кандидатур, серед яких – в. о. голови НБУ Яків Смолій та голова правління "Райффайзен банк Аваль" Володимир Лавренчук. Про це заявив заступник голови фракції "Блок Петра Порошенка" Ігор Кононенко, передає "Інтерфакс-Україна".

Читайте також: Син Януковича програв суд Нацбанку

"Щодо Національного банку. Йдуть консультації. На сьогоднішній день є кілька кандидатур. Ті, які найбільше на слуху, – виконуючий обов'язки голови Нацбанку Смолій і пан Лавренчук", - сказав він.

Кононенко нагадав, що консультації проводить президент. "Сподіваюся, що до кінця року консультації завершаться... і буде внесено кандидатуру в зал, і у нас буде можливість проголосувати", - додав він.

Нагадаємо, з 11 травня обов'язки глави НБУ виконує Яків Смолій. Діюча керівник регулятора Валерія Гонтарева з того часу перебуває у відпустці. У квітні вона заявила про свою відставку, однак Верховна Рада дане питання поки не розглядала. Як відомо, кандидатуру глави Нацбанку в парламент повинен вносити президент України.