Екс-глава транспортної прокуратури Дніпропетровщини звинувачується в розбещенні неповнолітнього хлопчика

Вівторок, 21 лютого 2017 00:00 - Новини
Екс-глава транспортної прокуратури Дніпропетровщини звинувачується в розбещенні неповнолітнього хлопчика
Прокуратура Дніпропетровської області відкрила кримінальне провадження за фактом розбещення неповнолітніх підлітків колишнім керівником транспортної прокуратури Дніпропетровської області.

Як повідомили кореспонденту агентства "Інтерфакс-Україна" в прес-службі прокуратури Дніпропетровської області, за цим фактом в прокуратурі дізналися з соціальних мереж, де один з блогерів виклав відео, на якому чоловік, схожий на колишнього прокурора Андрія Рижих, здійснює відносно підлітка розпусні дії.

"За даним фактом ми внесли відомості в ЕРДР по ст. 156 Кримінального кодексу України (розбещення неповнолітніх). Всі слідчі дії проводитиме поліція. Їм справу буде передано в найближчі години", - пояснили в прес-службі прокуратури.

Слідству необхідно буде встановити вік хлопчика і з’ясувати чи мало місце насильство.

У прокуратурі області підтвердили, що в 2012 році А.Рижих очолював транспортну прокуратуру Дніпропетровської області, проте на початку січня 2017 року його звільнився з органів прокуратури за власним бажанням, коли обыймав посаду співробітника Дніпропетровської місцевої прокуратури №4.