Новий КПК: заочне засудження та віртуальна відсидка в тюрмі

Четвер, 23 лютого 2017 00:00 - Новини
Новий КПК: заочне засудження та віртуальна відсидка в тюрмі
23 лютого Верховна Рада прийняла за основу законопроект, що вносить зміни в КПК в частині заочного правосуддя. Фактично, законопроект приймається для того, щоб можна було засудити злочинця, навіть якщо його немає в країні (віддалено). Ініціатори законопроекту стверджують, що документ необхідний для того, щоб, в першу чергу засудити побіжного Януковича і подібних ньому.

Законопроект підтримали 233 депутати. За словами генпрокурора Юрія Луценка, який представляв закон в Раді, мета документа - додати до статей, які підлягають заочному осуду, ст. 255 «створення злочинної організації». Зараз такої статті немає, що робить неможливим покарання за економічні і військові злочини.

«У цьому законі вводиться точне правило розрахунку термінів, що унеможливлює старання адвокатів Януковича і його компанії в європейських судах», - зазначив Луценко.

Але багато юристів і політики побачили в прийнятому законопроекті загрозу особистим інтересам.

Наприклад, екс-радник Януковича, вдало уникнув переслідування в Європейському суді (через недосконалість української правоохоронної системи, яка змогла виразно висунути претензії і підготувати доказову базу) Андрій Портнов прокоментував законопроект наступним чином: «Офіційна легенда - щоб швидше засудити Януковича . Так заявив чинний Президент України. Але самому Януковичу і тим, хто знаходиться з ним в розшуку, цей проект нічим не загрожує, тому що немає великої різниці, просто розшукуватиметься у себе в резиденції або розшукуватиметься там само, але з заочним вироком», - зазначає Портнов.

111Крім того, за словами Портнова, це навіть допоможе швидкому Януковичу, тому що заява глави держави про необхідність прийняти спеціальний закон під вирок для конкретного обвинуваченого - це його відкладена перемога в ЄСПЛ, скасування вироку і компенсація з бюджету.

А ось для інших громадян - це потенційна загроза. Документ сконструйований так, щоб правоохоронці за фактом отримали право безстроково розслідувати і розшукувати всіх, на кого режим вкаже пальцем. Це закон про тотальний наступ на права і свободи громадян і залякування всього ділового населення країни. Кожен, хто стане політичним або бізнес-заручником влади більше не зможе ані заперечити, ні оскаржити їх дій.

Слухняним же депутатам більшості потрібно знати, що зараз цей документ спрямований вже не на колишніх політиків, а на діючих і його основне призначення - утримання влади будь-якою ціною і усунення політичної конкуренції.

Особливі "вітання" необхідно передати офісу ЄС, який раніше по кожній поправці до КПК вимагав пройти експертизу у офіційних європейських експертів, а сьогодні вдає, що все інтегрується куди треба.

Як людина, яка проводила КПК через експертизу в Страсбурзі і Брюсселі, наполягаю, що сьогоднішній проект повністю суперечить європейським стандартам, практиці ЄСПЛ і відкидає кримінальну юстицію в Азію.

Що ж сказано в самому законопроекті:

У пояснювальній записці до документа перераховуються зміни, які пропонується внести до Кримінально-процесуального кодексу України.

1. Передбачається можливість виклику особи, яка перебуває за межами України, порядком, яка буде спрямована за останнім відомим місцем його проживання (з обов'язковою публікацією цього факту в офіційних виданнях Кабінету Міністрів або Верховної Ради і на офіційному сайті органу, що здійснює досудове розслідування). Фактично, підслідні громадяни зможуть перевіряти інформацію про себе з офіційних джерелах органів влади.

2. Максимально допустимий термін утримання під вартою збільшується до вісімнадцяти місяців для випадків, коли мова йде про особливо складних кримінальних виробництвах - тобто особи, підозрювані в скоєнні злочину, але чия вина ще не доведена, будуть набагато довше триматися в ізоляторах.

3. Дозвіл суду на затримання осіб буде діяти не шість місяців, як зараз, а довічно.

4. Передбачається можливість укладення угоди про визнання провини між прокурором і обвинуваченим у виробництві з особливо тяжких злочинів.

5. Чи продовжується термін на створення Національного бюро розслідувань, а кримінальні виробництва, створені слідчими органів прокуратури, продовжують здійснюватися слідчими органів прокуратури.

6. Вводиться поняття "особливо складне кримінальне провадження" - причому "особливо складними" виробництва будуть визнаватися на розсуду слідчого або прокурора.

Сам документ був підданий критиці фахівцями Головного експертного юруправління Верховної Ради, яке робить аналіз всіх виносяться в зал голосування проектів. Юристи Ради відзначають, що фактично пропонується створити окрему стадію, яка не відноситься ні до досудового розслідування, ні до судового розгляду. При цьому до закінчення цієї стадії судовий розгляд почати буде неможливо, а у органів досудового розслідування буде відсутній стимул розслідувати справу в стислі терміни.

Чи допоможе законопроект в переслідуванні побіжного Януковича чи ні - побачимо найближчим часом, але одне можна сказати точно: багатьом політикам, що належить до опозиційних сил - слід напружитися.