Екс-командира батальйону "Донбас" арештували на 60 діб

Вівторок, 28 листопада 2017 11:21 - Новини
Екс-командира батальйону "Донбас"  арештували на 60 діб
Жовтневий районний суд Маріуполя 27 листопада, виніс рішення про арешт на 60 днів колишнього командира батальйону "Донбас" Анатолія Виногродського. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомляє громадська організація "Рух Визволення".

Читайте також: Поліція затримала екс-командира батальйону «Донбас»

"Суддя Жовтневого суду Маріуполя Олексій Томілін, попередньо закривши судове засідання від громадськості, відправив до СІЗО на 2 місяці нашого активіста, другого командира "Донбасу" Анатолія Виногродського (позивний "Гал")", - йдеться в повідомленні.

В організації також додали, що на 60 днів також заарештували екс-бійця батальйону "ОУН" Леоніда Литвиненка.

26 листопада в "Русі визволення" повідомили про викрадення колишнього командира батальйону "Донбас" Анатолія Виногродского. У Міністерстві внутрішніх справ України заявили, що чоловіка не викрадали, його було затримано.

Народний депутат від "Самопомічі" Єгор Соболєв розповів, що в цей же час у Новограді-Волинському Житомирської області було затримано колишнього бійця батальйону "ОУН" Леоніда Литвиненка. Пізніше в Нацполіції заявили, що Виногродського і Литвиненкі затримали за підозрою у нападі на охоронця одного з приватних сільськогосподарських підприємств Кіровоградської області в липні цього року.