Господарський суд повернув Межигір'я в державну власність, - Семерак

Четвер, 30 листопада 2017 16:34 - Новини
Господарський суд повернув Межигір'я в державну власність, - Семерак
Вищий господарський суд України прийняв остаточне рішення щодо повернення резиденції екс-президента України Віктора Януковича "Межигір'я" в державну власність. Про це повідомив міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак в Facebook.

Читайте також: Янукович отримав від Росії дозвіл залишитися в країні ще на рік

"Поставлена остаточна крапка у справі "Межигір'я". Вищий господарський суд України прийняв рішення, яким зазначена резиденція переходить у власність держави. Далі - інвентаризація цього держмайна та визначення органу управління ним", - заявив Семерак.

Мінприроди буде ініціювати надання Межигір'ю статусу об'єкта природно-заповідного фонду і назавжди відкриє цю територію для людей. За словами Семерака, це дозволить забезпечити догляд за рідкісними тваринами і рослинами і зробить цю територію освітнім і науковим центром.

"Межигір'я" - колишня резиденція Віктора Януковича в селі Нові Петрівці Вишгородського району Київської області. C 1935 по 2007 рік Межигір'я було державною урядовою резиденцією, поки не було виведено в приватну власність.

Нагадаємо, 2 серпня Київський апеляційний господарський суд за поданням прокуратури столиці ухвалив рішення про визнання недійсними договорів, за якими резиденція "Межигір'я" вибула у 2007 році з державної власності.