Під Захарченко захиталося крісло ватажка терористів

Понеділок, 27 лютого 2017 00:00 - Новини
Під Захарченко захиталося крісло ватажка терористів
У середовищі «управлінців» «ДНР» поширюється інформація про можливе усунення на початку літа цього року А. Захарченко з посади очільника «ДНР». При цьому, в середовищі тих же посібників терористів, поширюється інформація, що нібито російськими кураторами на посаду глави «ДНР» розглядається кандидатура А. Бобкова - народного депутата України VII скликання (Партія регіонів), кол. директора Горлівського коксохімічного заводу; в 2015-2016 р.р. проходив «службу» в «1-м АК ДНР» на командних посадах.

У Донецьку зафіксовано появу знімальних груп російського ТБ, які прибули із завданням пропагандистського висвітлення «патріотичного підйому» в середовищі місцевого населення «ДНР» після визнання Росією «документів» «ЛДНР». З АП РФ керівництву «ДНР» надійшла вказівка ​​всіляко сприяти роботі даним російським журналістам. Так, для знімальної групи російського телеканалу ВГТРК (заступник гендиректора даного телеканалу - відомий пропагандист Д.Кисельов) організовано інтерв'ю з начальником «міграційної служби ДНР» В.Краснощоком, тема - ажіотаж і різке збільшення кількості бажаючих отримати «паспорт ДНР».

51712697У населених пунктах, підконтрольних «ДНР», агентура «МГБ ДНР» почала посилено поширювати чутки про те, що «Росія не допустить блокади» окупованих територій з боку України. У місцевих новинах агітатори розповідають, що в разі повної блокади невизнаних республік, російські війська «увійдуть і знімуть блокаду» (яким чином - не уточнюється).

Дані чутки трохи пом'якшують резонанс серед місцевого населення, викликаний загрозою повної блокади ОРДЛО з припиненням «пенсійного туризму» і поїздок жителів «ДНР» на закупівлі продовольства на підконтрольну Україні територію. Чутки поширюються по звичайних каналах (черги в магазинах, громадські місця типу зупинок громадського транспорту і ринків, співробітники комунальних служб).

Сам ватажок терористів намагається підвищити свій рейтинг через підконтрольні ЗМІ, виступаючи за відповідну блокаду українських підприємств. Так, наприклад, Захарченко заявив: «Україна сподівалася, що після введення блокади вона нас змусить страждати. Не ми потребуємо вугілля, його потребує, в першу чергу, Україна. Це була велика помилка Порошенко. Як то кажуть - догрався. Україна тепер в блокаді ДНР і ЛНР». Але заяви Захарченко не виглядають переконливими, оскільки самі донеччани відзначають розростання занепадницьких настроїв серед найманців, що розвиваються на тлі пияцтва, мародерства і відсутності дисципліни.