В роботі Facebook Messenger стався глобальний збій

Вівторок, 05 грудня 2017 15:51 - Новини
В роботі Facebook Messenger стався глобальний збій
Сьогодні, в соцмережі Facebook почали з'являтися повідомлення про перебої зв'язку в Facebook Messenger. В основному кияни не можуть завантажити смс-переписку на телефонах в центрі та інших районах столиці.

Читайте також: ГПУ обнародовала запись разговоров Саакашвили и Курченко

Так, користувач соцмережі, журналіст Ігор Кулик повідомляє, що в центрі Києва, де зараз проходить мітинг проти Порошенка, ні у кого з компанії не працює додаток Messenger в Facebook.

"У той же час знайомі зі спальних районів пишуть, що все окей - у них все працює. Чи є хоч найменша ймовірність, що в центрі міста глушать саме FB Messenger?", - цікавиться він.

У коментарях користувачі підтверджують існуючу проблему не тільки в Києві, а й в інших містах - в Харкові, Дніпрі. Однак такі збої відбуваються не у кожного користувача. І поки неясно, з чим може бути пов'язана технічна несправність.

Але варто визнати, що час від часу користувач може стикатися з такою проблемою, коли на телефоні встановлена ​​не остання версія додатка Facebook Messenger.

Однак, як виявилося, збої в месенджері відбулися по всьому світу. Судячи за даними сайту DownDetector, що займається моніторингом роботи різних сайтів і додатків, перебої в роботі Facebook почалися близько 14.00 мск. Про проблеми з доступами до месенджер повідомили користувачі з Росії, України, Вірменії, Сербії, Швеції, Італії, Німеччини та інших країнах.