68 українців є засновниками 57 офшорів в Paradise Papers - YouControl

Вівторок, 05 грудня 2017 18:05 - Новини
68 українців є засновниками 57 офшорів в Paradise Papers - YouControl
В основному власниками офшорів є керівники і власники українських компаній, що працюють в аграрному, фінансово-інвестиційному, фармакологічному, транспортному, енергетичному і IТ-секторі.

Читайте також: ЄС затвердив «чорний список» податкових гаваней

68 українців фігурують в журналістському розслідуванні офшорних рахунків Paradise Papers, серед яких 55 чоловіків і 13 жінок.

Про це повідомляють дані аналітичної системи YouControl.

"З 57 офшорів, власниками яких є українці, 27 зареєстровані на Британських Віргінських островах, 11 на Бермудських островах, 7 в Республіці Мальта, 4 на острові Мен, 3 на Кайманових островах, 3 на Сейшельських островах, 1 у Великобританії і 1 на острові Джерсі . Дві третини засновників офшорів з Paradise Papers - є керівниками або власниками українських компаній, що працюють в аграрному, фінансово-інвестиційному, фармакологічному, транспортному, енергетичному і IТ-секторі ", - йдеться в прес-релізі.

6fc6f5a64daa8838ceb88668f7b 47443 p0

Аналітики YouControl відзначили, що офшорні компанії користуються в Україні попитом у представників найрізноманітніших сфер бізнесу, їх використання залежить від орієнтованості бізнесу. Хоча досить часто зустрічаються випадки, коли бізнес, який не має ніяких зв'язків за межами України, використовує холдингові офшорні компанії з метою забезпечення безпеки володіння бізнесом.