Європу накрив найпотужніший за останні чотири роки снігопад

Понеділок, 11 грудня 2017 12:55 - Новини
Європу накрив найпотужніший за останні чотири роки снігопад
У Британії через погіршення погодних умов влада скасувала проведення низки вуличних заходів, оскільки люди можуть застрягти в дорозі. Приміром, у Лінкольні так і не відкрився різдвяний ярмарок, передає BBC.

Сильний сніг у поєднанні із потужним західним вітром ускладнив роботу британських аеропортів. Головний аеропорт Лондона — Хітроу — поки офіційно відкритий, проте рейси виконуються із великими затримками. Зокрема, компанія British Airways вже повідомила про скасування понад 70 рейсів.

Влада Британії також повідомляє про замети і численні ДТП на автошляхах, перебої з подачею електроенергії в ряді районів. На окремих автострадах обмежено рух транспорту, скасовано деякі потяги. Навчання у ряді шкіл призупинено.

У Німеччині погіршення погодних умов призвело до серйозних проблем у аеропортах. Найбільше снігопад вплинув на аеропорт Франкфурта — там було скасовано 267 рейсів, повідомляє DPA.

 99126533 winter weather impacting on the cable track dec 171

По всій країні ускладнено рух на автошляхах. Унаслідок дорожньо-транспортних пригод є тяжкопоранені та щонайменше один загиблий. На залізниці зафіксовано численні скасування та затримки потягів.

У Франції через сильний вітер пором з понад 300 пасажирами на борту сів на мілину в районі порту Кале. Постраждалих немає.

Сильні зливи змусили владу Корсики закрити всі аеропорти на острові.

Через снігопад у Бельгії утворилися рекордні для цього року затори. Про це повідомляє портал RTBF.

Особливо катастрофічна ситуація склалася у Фландрії і в районі Брюсселя, зокрема, на дорогах між столицею і морем. Через слизькі дороги утворилися рекордні для цього року затори — понад тисячу кілометрів. Зазначається, що практично заблокований рух кільцевою дорогою в районі Брюсселя. Перебої спостерігаються і в роботі громадського транспорту.

В Києві через сильний снігопад і ожеледь на дорогах сталася велика кількість аварій.