Вибух на газопроводі в Австрії призведе до скорочення транзиту газу через Україну

Вівторок, 12 грудня 2017 19:01 - Новини
Вибух на газопроводі в Австрії призведе до скорочення транзиту газу через Україну
Вибух на газопроводі поблизу газоперекачувальної станції Баумгартен (Австрія) призведе до тимчасового скорочення транзиту газу через Україну по словацькому напрямку. Про це повідомила прес-служба ПАТ "Укртрансгаз".

При цьому в компанії запевнили, що вибух не вплине на забезпечення газом українців.

"У результаті виникнення аварійної ситуації в ЄС відбудеться тимчасове скорочення обсягів транзиту природного газу через Україну по словацькому напрямку ... У той же час імпорт блакитного палива зі Словаччини забезпечується згідно з планом в середньодобовому режимі 22 млн куб. М. Очікується незначне зниження надходження газу в Україну по угорському напрямку. Обмеження імпорту газу з країн ЄС або його тимчасове припинення буде компенсовано українським споживачам за рахунок збільшення відбору з вітчизняних ПСГ, в яких удало сь накопичити обсяги на 15% більше, ніж в минулому році ", - зазначено в повідомленні.

В "Укртрансгазі" зазначили, що компанія активно взаємодіє з європейськими операторами, "Газпромом" і ENTSOG для оперативного врегулювання надзвичайної ситуації і стабілізації транспортування газу європейським споживачам.