Адвокат Януковича заявив відвід колегії суддів у справі про держзраду

Середа, 13 грудня 2017 13:38 - Новини
Адвокат Януковича заявив відвід колегії суддів у справі про держзраду
Захист екс-президента Віктора Януковича, обвинуваченого в державній зраді, заявив відвід колегії Оболонського районного суду Києва, передає кореспондент "ГОРДОН".

"Суд перебуває під тиском і не може об'єктивно розглядати ситуацію, яка склалася", – заявив на засіданні 13 грудня адвокат Януковича Віталій Сердюк.

Читайте також: Арсеній Яценюк виступив свідком по справі про держзраду Януковича

За його словами, суд виконує вказівки Генеральної прокуратури України. Окрім того, Сердюк уважає, що суд не забезпечив участі Януковича у засіданні конференц-зв'язком, відповідно, його підзахисний не зміг особисто допитати свідків у справі і виступити в суді.

Прокурор Руслан Кравченко заявив, що обвинувачення виступає проти клопотання захисту про відвід колегії суддів.

Судді пішли до нарадчої кімнати для розгляду цього питання, у засіданні оголошено перерву.

Янукович був президентом України із 2010-го до 2014 року, після втечі з країни проживає у Росії.

В Оболонському суді Києва розглядають справу з обвинувачення Януковича у держзраді, пособництві у веденні війни і посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України, що спричинило загибель людей.

7 грудня прокуратура просила суд викликати на допит у справі про державну зраду Януковича президента України Петра Порошенка, секретаря Ради національної безпеки і оборони Олександра Турчинова, міністра внутрішніх справ Арсена Авакова, спікера Верховної Ради Андрія Парубія, посла України в Польщі Андрія Дещицю, колишнього прем'єра Арсенія Яценюка.

11 грудня у Оболонському суді відбувся допит Авакова і Яценюка як свідків у справі про держзраду.