Терористи шантажують Ахметова і очікують від нього тиску на уряд України

Середа, 01 березня 2017 00:00 - Новини
Терористи шантажують Ахметова і очікують від нього тиску на уряд України
Сьогодні на підприємствах з українською реєстрацією, які працюють на території «ДНР-ЛНР» вводиться «зовнішнє управління».  Не плутаємо: «зовнішнє управління» - це ще не «націоналізація» бойовиками заводів, що належать переважно Ахметову. Власник поки залишається той же. Тобто, поки що - це тиск на Ахметова, щоб він, у свою чергу, спробував натиснути на Гройсмана і Порошенко ...

Взагалі, «зовнішнє управління» це одна зі стадій процедури банкрутства і вводиться кредиторами. Наскільки «ДНР/ЛНР» є кредиторами Ахметова - невідомо. Але в умовах блокади або іншої неможливості поставляти туди сировину і вивозити звідти продукцію, для нього навіть краще, щоб підприємства націоналізували. Все одно, після звільнення, юридично цю націоналізацію ніхто не визнає. Зате поки не звільнили, підприємства будуть підтримуватися в життєздатній формі. Настільки, наскільки це дозволить РФ, звичайно. Але тепер Ахметов буде фінансово зацікавлений у звільненні Донбасу.

Читайте також: Вугілний фаворит Президента Юра Єнакієвський

У свою чергу, Міністерство енергетики та вугільної промисловості розробляє програми, які дозволять скоротити дефіцит антрацитового вугілля, але на це потрібен час.

Як заявив міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик, під час сьогоднішнього засідання уряду, вже через 2,5-3 роки Україна зможе повністю відмовитися від антрацитовой групи вугілля, яка зараз проводиться підприємствами, що знаходяться на окупованих територіях.

«Міністерством розроблено і впроваджуються 4 програми, які дадуть можливість замінити дефіцитну антрацитових марку вугілля. Якщо подивитися на енергетичний баланс в цьому році, то нам треба не 9,5 млн тонн антрациту, а 6 млн тонн », - зазначив Насалик.

Тобто, до цього моменту вище керівництво країни все влаштовувало? І лише через три роки війни, гостро постало питання про перехід на альтернативні енергоджерела? Відповідь - очевидна.