МЗС Польщі заявило, що Росія приховує свідків Смоленської катастрофи

Четвер, 14 грудня 2017 18:21 - Новини
МЗС Польщі заявило, що Росія приховує свідків Смоленської катастрофи
Російська Федерація приховує свідків у справі про Смоленську авіакатастрофу в 2010 року, в якій загинув президент Польщі Лех Качинський і ще 95 осіб. Про це заявив заступник міністра закордонних справ Польщі Бартош Чичкочі, передає рар.

Читайте також: Поляк Артур Прузовський про розслідування Смоленської трагедії

Так, Чичкочі прокоментував заяву президента Росії Володимира Путіна про те, що на президентському борту Ту-154М не було вибухів, а подію "найточнішим чином" досліджено польськими і російськими експертами.

"Дії російської сторони, пов'язані з відсутністю реакції на звернення за юридичною допомогою, з приховуванням важливих свідків, учасників подій 10 квітня 2010 року та триманням нашої власності - уламка Ту-154М, не сприяють розкриттю повної правди", - заявив Чичкочи.

За його словами, дії Росії змушують польську сторону замислитися про наміри Москви і роль російських учасників Смоленської катастрофи.

Раніше МЗС Польщі вручив послу РФ ноту щодо проблем розслідування авіакатастрофи під Смоленськом.

Нагадаємо, літак, на борту якого перебували 96 осіб, розбився при заході на посадку в аеропорту Смоленська у квітні 2010 року.

У 2011 році Міждержавний авіаційний комітет оприлюднив остаточний звіт про результати технічного розслідування, згідно з яким безпосередньою причиною катастрофи визнано рішення екіпажу не йти на запасний аеродром.