У Раді запропонували обмежити акредитацію парламентських журналістів

Четвер, 14 грудня 2017 19:39 - Новини
У Раді запропонували обмежити акредитацію парламентських журналістів
У Верховній Раді України зареєстрували законопроект щодо обмеження терміну акредитації представників ЗМІ у парламенті до однієї сесії замість всього скликання.

Проект закону №7395 Про внесення змін до деяких законів України щодо порядку інформування діяльності суб'єктів владних повноважень ініційований народним депутатом Вікторією Сюмар.

Зокрема, до закону Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації пропонується внести наступні зміни:

"Акредитація журналістів і технічних працівників засобів масової інформації при Верховній Раді України здійснюється <…> шляхом надання індивідуальних акредитаційних карток на кожну сесію чергового скликання Верховної Ради України або одноразових акредитаційних карток".

Як пояснила голова парламентського комітету з питань свободи слова та інформполітики Вікторія Сюмар, законопроект не обмежує права журналістів.

"Знаєте, скільки в Раді акредитованих журналістів? Понад 4 тисячі... чи всі вони висвітлюють роботу парламенту? Звісно, ні. Просто мають "корочки". І жодних ЗМІ по факту не представляють. За інформацією спецслужб, частина займається відвертими провокаціями", - заявила вона в Facebook.