На поліграфкомбінаті "Україна" в черзі на друк стоїть понад 600 тис. біометричних паспортів

Понеділок, 18 грудня 2017 17:19 - Новини
На поліграфкомбінаті "Україна" в черзі на друк стоїть понад 600 тис. біометричних паспортів
На поліграфічному комбінаті "Україна" в черзі на друк накопичилося понад 600 тис. заявок на біометричні паспорти. Про це в коментарі агентству "Інтерфакс-Україна" в понеділок заявив прес-секретар держпідприємства "Документ" Володимир Поліщук.

"Питання технічне, виготовлення біометричних паспортів стосується поліграфкомбінату "Україна". У січні вони поставлять обладнання, якийсь час потрібен на його налагодження. Але борг там накопичився. За моїми відомостями, було за 600 тис. уже в них там у черзі на друк. Але точна статистика кількості паспортів і питання поліграфкомбінату – це до них", – сказав він.

За його словами, у держпідприємстві "Документ" виготовили понад 1 млн біометричних паспортів.

Також Поліщук розповів, що у зв'язку з ажіотажем виготовлення біометричних паспортів у терміновому порядку може зайняти приблизно місяць, а в нетермінових – від двох до трьох місяців.

11 червня набув чинності безвізовий режим між Україною і Європейським союзом. Для безвізового виїзду за кордон потрібні біометричні паспорти.

Із січня 2015 року до липня 2017-го, за даними Держміграційної служби, в Україні було оформлено 4 млн 50 тис закордонних біометричних паспортів та 731 тис. ID-карток.

14 серпня на поліграфкомбінаті "Україна" заявляли, що "через три–чотири місяці" одержать нове обладнання, що дасть змогу збільшити у два рази швидкість друку документів, зокрема біометричних закордонних паспортів.