ДТП у Харкові: Дронову знадобилося медичне обстеження

Вівторок, 19 грудня 2017 12:43 - Новини
ДТП у Харкові: Дронову знадобилося медичне обстеження
Другого фігуранта смертельного ДТП в Харкові - Геннадія Дронова, відправлять на обстеження в лікарню. До цього висновку прийшов Київський райсуд під час нещодавнього засідання щодо продовження терміну утримання Дронова під вартою, пише харківське видання "Місто Х" з посиланням на адвоката Дронова Сергія Перепелицю.

Читайте також: ДТП у Харкові: Зайцева визнала провину у суді

Однак через тиждень підозрюваного так і не перевели в клініку.

"Слідчий повинен доручити експертам провести обстеження. Ось чекаємо. Скільки він може тягнути? Тиждень-два, я думаю, може. Але в рамках досудового розслідування мій клієнт повинен пройти медичну перевірку", - повідомив адвокат.

Також Перепелиця повідомив, що у Дронова дуже погане самопочуття, а належного лікування в СІЗО він не отримує.

"Дронов схуд кілограмів на 15 не тому, що голодує, а тому що організм в стресі і не приймає їжу", - розповів адвокат.

13 грудня Київський районний суд Харкова залишив під вартою ще на два місяці другого фігуранта смертельного ДТП в центрі Харкова 18 жовтня Геннадія Дронова.

Резонансне ДТП у Харкові сталася увечері 18 жовтня. Олена Зайцева, прийомна дочка відомого бізнесмена Василя Зайцева, перебувала за кермом автомобіля Lexus RX. Встановлено, що вона проїхала на червоне світло, що стало причиною зіткнення з автомобілем Volkswagen Touareg, яким керував Геннадій Дронов. За даними ЗМІ, він є місцевим рітейлером.