Аеропорт у Полтаві отримав статус міжнародного

Середа, 20 грудня 2017 17:37 - Новини
Аеропорт у Полтаві отримав статус міжнародного
20 грудня аеропорту "Полтава" надали статус міжнародного. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомив міністр інфраструктури України Володимир Омелян.

"Рішенням уряду аеропорту Полтави присвоєно статус міжнародного. Вітаємо полтавчан, голова області пан Головко довго боровся за це і радий, що нам це вдалося", – зазначив Омелян.

Раніше полтавська влада заявляла, що отримання аеропортом "Полтава" статусу міжнародного дозволить відкрити авіарейси з Полтави до Азербайджану, Грузії, Арабських Еміратів, Єгипту та інших країн.

Аеропорт "Полтава" побудовано в 50-60-х роках минулого століття. Аеропорт має на балансі пасажирський термінал загальною площею близько 5 тис. кв. м і проектну пропускну потужність 400 пасажирів на годину. Довжина злітної смуги 2,55 км

Нині в Україні статус міжнародного мають 19 аеропортів. Вони розташовані у Вінниці, Дніпрі, Житомирі, Запоріжжі, Івано-Франківську, Борисполі, Києві, Кіровограді, Кривому Розі, Львові, Маріуполі, Миколаєві, Одесі, Рівному, Сумах, Ужгороді, Харкові, Херсоні та Чернівцях.