Суд продовжив запобіжний захід фігурантам "справи про рюкзаки" Чеботарю і Литвину

Середа, 03 січня 2018 17:56 - Новини
Суд продовжив запобіжний захід фігурантам "справи про рюкзаки" Чеботарю і Литвину
Солом'янський районний суд продовжив запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання на два місяці фігурантам "справи про рюкзаки" Нацгвардії – екс-заступнику міністра внутрішніх справ України Миколі Чеботарю і бізнесмену Володимирові Литвину. Про це повідомляє видання INSIDER із посиланням на Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру.

За даними джерела, відповідні рішення суд ухвалив 28 і 29 грудня 2017 року.

Зобов'язання здати закордонні паспорти та носіння електронного браслета для підозрюваних залишилися чинними.

Нагадаємо, 31 жовтня Національне антикорупційне бюро України провело обшуки за місцем проживання фігурантів кримінальної справи про зловживання під час закупівлі Міністерством внутрішніх справ (МВС) рюкзаків для Нацгвардії.

Після обшуків НАБУ затримала сина глави МВС Олександра Авакова, екс-заступник глави МВС Чеботаря, а також представника фірми, яка виграла тендер на постачання рюкзаків, Литвина. Їм інкримінують розтрату на суму 14 млн грн у 2015 році.

1 листопада Солом'янський районний суд Києва призначив Олександру Авакову запобіжний захід у вигляді особистого зобов'язання. Підозрюваного зобов'язали здати закордонні паспорти і носити електронний браслет. Таку самий запобіжний захід суд обрав Чеботарю і Литвину.

8 листопада суд заарештував майно Олександра Авакова, однак 19 грудня Апеляційний суд Києва зняв арешт із майна сина міністра внутрішніх справ.

22 грудня Солом'янський райсуд скасував зобов'язання для Олександра Авакова носити електронний браслет.