В Україні почали діяти норми ЄС до якості шоколаду

Четвер, 04 січня 2018 10:48 - Новини
В Україні почали діяти норми ЄС до якості шоколаду
З 1 січня в Україні почали діяти нові вимоги до виробів з какао і шоколаду, які повинні забезпечити дотримання європейських стандартів у сфері безпеки та якості продуктів харчування.

Про це повідомляє Представництво ЄС в Україні на своїй сторінці в Facebook.
Згідно з європейськими вимогами, шоколадом може називатися тільки той продукт, який містить не менше 35% загальної кількості какао-продуктів. У молочному шоколаді повинно бути більше 25% какао-продуктів і не менше 14% молочних продуктів. Білий шоколад повинен містити не менше 20% какао-масла і більше 14% молочних продуктів.
«На відміну від вимог національного стандарту України (ДСТУ), який є добровільним, європейські вимоги є обов'язковими для виконання», - підкреслюють в представництві.
У разі невідповідності продукту європейським вимогам, він не зможе називатися «шоколадом» або «шоколадним», а буде називатися «солодкий батончик» або «глазурована цукерка».
Україна досить активно експортує шоколад і вироби з нього в країни ЄС. Тільки за січень-жовтень 2017 року збільшився експорт на 35%, в порівнянні з 2016 роком, і склав $ 25,3 млн.