У Москві виявили машину Верховної Ради з заклеєним прапором України

П'ятниця, 05 січня 2018 12:01 - Новини
У Москві виявили машину Верховної Ради з заклеєним прапором України
Народний депутат від Радикальної партії Андрій Лозовий заявив, що у Москві була помічена машина Mercedes S500 Верховної Ради України, на номерному знаку якої український прапор було заклеєно російським триколором

За його словами, номери АА 0070 ВР були видані якомусь Нестеренку Костянтину Миколайовичу 1984 року народження. Утім, пізніше він зазначив, що номерний знак зареєстровано на народного депутата Юрія Дерев'янка.

"Друзі, допоможіть ідентифікувати московського запроданця. чи відомо комусь, хто реально їздить на "Mercedes S500" з номерними знаками АА 0070 ВР? вчора цей автомобіль бачила у Москві знайома мого товариша на Кутузівському проспекті. прапор України - заклеєний. Номера Верховної Ради собі їздять столицею окупантів, видані вони з якогось дива наступному персонажу: Нестеренко Костянтин Миколайович, 1984 року народження, який проживає: Київ, Академіка Вернадськоно 16-б, приватний будинок у Святошинському районі Києва.

UPD: ймовірно, це народний депутат від Івано-Франківщини Юрій Дерев'янко. Фото зроблені у Москві вчора ввечері. До Курченка їздив?", - написав нардеп на своїй сторінці у facebook.

У свою чергу Дерев'янко цю інформацію спростував, заявивши, що на його автомобілі Mercedes-Benz S500 зовсім інший номер.

"Чергова брехня від «радикального» нардепа Лозового.

Бурхливе святкування Нового року, видно, дало ускладнення та радикально знизило адекватність сприйняття дійсності депутату Андрію Лозовому. Вчора він на своєму пабліку фейсбук опублікував цілковиту нісенітницю, нібито моє авто помітили в Москві!

Видно у депутатів Ляшка почався новий «бюджетний рік» і вони почали вірно відпрацьовувати замовлення Банкової в дискредитації мене та нашої політичної сили. Протягом минулого року саме руками «радикалів» відпрацьовувалися всі інформаційні провокації з дискредитації діяльності Руху Нових Сил. І ось ці діячі видали черговий перл.

Спочатку, коли дізнався про цю чергову брехню від Андрій Лозовий, у мене не виникло жодного бажання таку інформацію коментувати. Стараюся дії «радикальних неадекватів» не коментувати. Але бачу, що ситуація потребує додаткового пояснення.

Так от, офіційно повідомляю: авто на фото, поширюваному Лозовим, мені не належить. Більше того, у мене автомобіль іншої моделі та має інший номерний знак! Я депутат двох скликань та ніколи не мав VIP-номерних знаків серії «ВР». Володію автомобілем, який зазначений у моїй декларації, з державним номером АА3332II Mercedes-Benz S500 4MATIC 2007 року випуску.

Я розумію, п. Лозовий, ваш мотив та мотив ваших господарів, але чи вам не здається, що опускатися до тиражування подібних дешевих фейків - це гидко? З такими темпами деградації ви наступного разу після команди «фас» оприлюдните моє фото, де я їздитиму велосипедом по планеті Марс?

Вважаю, що ситуація вичерпана. В суд на Лозового за наклеп подавати не буду, бо висока ймовірність, що з таким діагнозом особа є непідсудною", - заявив Юрій Деревянко.