Депутати отримали компенсацію за оренду житла

П'ятниця, 05 січня 2018 15:50 - Новини
Депутати отримали компенсацію за оренду житла
Парубій, Березюк і Бурбак і ще 175 народних депутатів отримали компенсацію за оренду житла; загальна сума, виділена з держбюджету, - 32,6 млн грн. Про це повідомили в апараті Верховної Ради у відповідь на запит "Українських новин".

Повідомляється, що 162 нардепи отримали 192 тис. грн кожен, зокрема Парубій, голова фракції "Народний фронт" Максим Бурбак та голова фракції "Самопоміч" Олег Березюк.

Гроші з бюджету надали 61 (зі 138) представнику БПП, зокрема депутатам Андрію Вадатурському, Павлу Кишкарю, Аркадію Корнацькому, Івану Куліченку, Богдану Онуфрику, Олександру Сугоняку, Костянтину Усову й Олександру Черненку.

Більше половини депутатів з фракції "Народний фронт" отримали компенсацію - 44 нардепи (всього 81). Зокрема заступник голови фракції Юрій Береза, депутати Євген Дейдей, Андрій Левус, Михайло Гаврилюк, Максим Поляков та Павло Унгурян.

Бюджетні гроші також отримали 14 нардепів з "Самопомочі" (всього 25 депутатів), зокрема Березюк, його заступник Олег Лаврик, депутати Тарас Пастух, Семен Семенченко.

В "Опозиційному блоці" компенсацію виплатили 9 депутатам із 43.

Також гроші за оренду житла отримали 11 з 26 депутатів групи "Партія "Відродження", зокрема Євген Геллер та Антон Кіссе; 3 з 18 депутатів групи "Воля народу" (зокрема Михайло Ланьо); 7 з 21 депутата фракції РПЛ (зокрема Олена Кошелева і Юрій-Богдан Шухевич), а також 4 з 20 депутатів фракції "Батьківщина" (зокрема Сергій Євтушок, Вадим Івченко та Юрій Одарченко).

Вартість оренди житла компенсували і 22 позафракційним депутатам (всього 51), зокрема Анатолію Денисенку, Андрію Денисенку, Євгену Мураєву, Володимиру Парасюку і Якову Безбаху.