Представники «Азова» замурували відділення «Сбербанку» на вулиці Володимирській в Києві

Понеділок, 13 березня 2017 00:00 - Новини
Представники «Азова» замурували відділення «Сбербанку» на вулиці Володимирській в Києві
Учасники акції кажуть, що борються з впливом Росії в банківській справі в Україні. Серед них є і народні депутати. Крім викладання шлакоблоків, протестуючі також запалили димові шашки. «Глобальна мета цієї акції - це забезпечення економічної безпеки України. В даному випадку ми акцентуємо увагу на флагмані економічної окупації України, на «Ощадбанку Росії». Ми вимагаємо ліквідувати ліцензію цього банку, так як він на 100% належить російській державі, навіть не приватному російському капіталу. 

Читайте також: Бойовики погрозами примушують громадян отримувати паспорти ДНР

Всі доходи, одержувані «дочкою», кінцевий бенефіціар якої, всупереч законодавству не вказаний в українському реєстрі, а гроші йдуть в бюджет РФ. А хто фінансує терористів, ми розуміємо», - сказав народний депутат Олег Петренко.

24251513Нагадаємо, раніше російський «Сбербанк» приступив до обслуговування в своїх відділеннях фізичних осіб по «паспортами» ОРДЛО. У відповідь на що, в НБУ заявили, що за подібні фокуси будуть ініціювати санкції до доньки «Ощадбанку» в Україні.

Читайте також: Cанкції проти Сбербанку

Як написав на своїй сторінці в ФБ оглядач Серж Марко, дії протестантів не зовсім схожі на продуманий крок з витіснення російського банку з українського ринку.

«Для мене знищення банківської мережі на ринку якось не зовсім узгоджується з бетонуванням входів до деяких банківських відділень.

Якось взагалі не смішно. Як ви знаєте, акції проти «бізнесу на крові» досягли такого маразму, що спрямовані ну на дуже обмежених співгромадян.

Не подумайте, я не за Сбербанк Росії. Я навіть дуже проти. Але банк - це мережа, основна робота його - це безготівкові платежі, проводки, Свіфт, обслуговування юросіб. Це такий комп'ютер, в якому працює постійний алгоритм «заробляння» грошей.

366

І якщо людина підбіжить до комп'ютера і почне з криком "Зада" замазувати монітор маркером під оплески - я назву його ідіотом. Але людину яка в цей момент рубає в "комп'ютері" всі дроти, відключає інтернет і робить інші речі логічним підсумком якого буде кирдик цього "комп'ютера" - о, тут треба б допомогти. Результат такої роботи - це вам не цеглу перед входом розбити.

ЦЯ СТІНА ПЕРЕД РОСІЙСЬКІМ БАНКОМ - ПЕРШИЙ КРОК ДО ПОБУДОВИ КОРДОНУ З РФ - кричить фраза на сторінці.

Та ні хлопці. Перший крок до кордону з РФ - це наші ЗСУ, а не біганина в Києві. А знищення банківського бізнесу ворога в нашій країні - це системний підхід до придушення цього бізнесу. І цих дій треба вимагати від нашого уряду. Не переплутайте», - пише Серж Марко.