Петро Порошенко підписав закон, що дозволяє тимчасове мовлення в зоні АТО

Вівторок, 09 січня 2018 17:35 - Новини
Петро Порошенко підписав закон, що дозволяє тимчасове мовлення в зоні АТО
Президент України Петро Порошенко підписав закон "Про внесення змін до деяких законів України щодо тимчасових дозволів на мовлення в зоні проведення антитерористичної операції та прикордонних районах України". Про це повідомляє прес-служба глави держави.

Читайте також: Президент України підписав закон про створення Єдиного реєстру випадків домашнього насильства

Документ передбачає запровадження механізму прискореного видавання тимчасових дозволів на телерадіомовлення на територіях, найбільш уразливих до зовнішнього негативного інформаційного впливу, а також визначення особливих умов щодо переходу від аналогового до цифрового мовлення в окремих адміністративно-територіальних одиницях.

На виконання цього закону мають запровадити процедуру надання дозволу на тимчасове мовлення на територіях з особливим режимом мовлення, зокрема таких, що межують з тимчасово окупованою територією України - Автономною Республікою Крим та містом Севастополь, окремими районами Донецької та Луганської областей.

Зокрема, документом доповнюються регуляторні повноваження Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення можливістю надавати дозволи на тимчасове мовлення.

Відзначимо, Верховна Рада України ухвалила цей закон 7 грудня 2017 року 241 голосом народних депутатів. У ході обговорення дискусію викликало визначення "територій з особливим режимом мовлення" через включення до них "прикордонних районів". Як компроміс це визначення з голосу виключили з тексту документу.