Тесть Насірова внесе заставу за «бідного» зятя

Середа, 15 березня 2017 00:00 - Новини
Тесть Насірова внесе заставу за «бідного» зятя
Згідно інсайдерської інформації, сьогодні-завтра за Романа Насірова буде внесено заставу в розмірі 100 млн. гривень.

Читайте також: Досьє, компромат на Насірова

Нагадаємо, Антикорупційна прокуратура підозрює Насірова в нанесенні державі 2 млрд. грн. збитків: нібито він приймав рішення, які допомагали Онищенко втілити в життя корупційні схеми. Також в САП не виключають, що суму завданих держзбитків, які інкримінуються Насірову, буде уточнено. У свою чергу, Онищенко заявив: "Слідство нічого не доведе: в моїх взаєминах з Насіровим грошей не було".

3 березня Кабмін відсторонив Насирова з посади глави ДФС на час слідства.

Сам Насіров в своєму інтерв'ю заявив: "Я співпрацював зі слідством з середини минулого року, починаючи з першого допиту".

Читайте також: В Раду внесено законопроект щодо позбавлення депутатів мандата за подвійне громадянство

32 main4-5 березня суд не зміг обрати запобіжний захід Насірова і переніс засідання на 6 березня.

У підсумку, суддя Солом'янського райсуду Києва Олександр Бобровник після 3 години ночі, 7 березня, частково задовольнив клопотання слідчих органів та обрав для тимчасово відстороненого голови ДФС Романа Насірова запобіжний захід у вигляді утримання під вартою строком 60 днів, до 30 квітня 2017 року, з можливістю внесення застави в розмірі 100 млн. грн. Відзначимо, що прокуратура вимагала внесення застави в розмірі 2 млрд. грн.

Читайте також: Свідчення Насірова можуть стати основою майбутньої справи проти Порошенко

Сам Насіров, під час судового засідання заявив, що у нього немає 100 млн. для внесення застави. Також, за словами Романа, він не буде просити друзів, щоб вони допомогли йому із заставою.

«Я не буду звертатися до друзів, це дуже велика сума» - сказав він.

Однак, за інформацією нашого джерела, сьогодні тесть Насірова - олігарх Олександр Глімбовський, власник однієї з найбільших будівельних корпорацій України "Альтіс-холдинг", який досяг таких успіхів не без допомоги Насірова, внесе за зятя необхідну суму.

«Схема, за якою Насіров допомагав своєму тестю, власнику однієї з найбільших будівельних корпорацій в Україні Олександр Глімбовський, вражає одночасно своєю простотою і нахабством. Компанія-прокладка, всі рахунки якої заблоковані через несплату боргів, відкриває рахунок в банку і просто не реєструє його в державну податкову службу», - заявив раніше екс-губернатор Одеси Саакашвілі в своєму виступі перед представниками ЗМІ.

Читайте також: Рекорди ДФС

test nasirova

Олександр Глімбовський - ідеальна фігура для внесення застави. Оскільки дружина Романа Насірова Катерина Глімбовська (також людина не бідна, власниця власного бізнесу) для цієї ролі не підходить - її можуть запідозрити в класичній схемі, коли основні засоби та нерухомість чиновники переписують на близьких родичів. Саме такого сценарію і спробує уникнути Насіров, якого викупить з «темниці сирої» вдячний тесть, переживаючи не стільки за самого Насірова, як за щастя своєї доньки і онуків.