Гройсман заявив, що проблема корупції в Україні є перебільшеною

П'ятниця, 12 січня 2018 13:00 - Новини
Гройсман заявив, що проблема корупції в Україні є перебільшеною
Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що проблема корупції в Україні є перебільшеною і використовується ворогами для дестабілізації держави.

Про це він сказав в інтерв’ю грузинському "Forbes", котре поширив у Facebook.

"Багато наших ворогів зацікавлені в дестабілізації України, і вони завжди висувають проблему корупції в нашій країні. Вони постійно повторюють, що корупція дуже поширена… І я вважаю, що це перебільшено", – сказав Гройсман.

Читайте також: Гройсман продав компанії своєї дружини нерухомість на 8,8 млн гривень

Прем’єр вважає, що дана проблема висвітлюється у найбільш негативному світлі, для того, "щоб Україна, разом з її населенням у 40 мільйонів людей виглядали погано".

Також, Гройсман зазначив, що у значній кількості сфер корупція начебто вже поборена.

"Список сфер, де процвітала корупція, очевидно скорочується", – сказав він.

Серед галузей з повністю знищеною корупцією, голова уряду виділив держзакупівлі, продаж природнього газу, закупівлі ліків.

Значними досягненнями в боротьбі з корупцією Гройман назвав введення в експлуатацію системи Інтернет-закупівель "Prozorro", децентралізацію бюджету, зрівняння державної та комерційної ставки на газ, купівлю ліків за допомогою міжнародних організацій.

На запитання журналіста стосовно того, чи дійсно прем’єр вважає корупцію побореною, Гройсман відповів, що вона лишилась в "правоохоронних органах, судах, органах, що видають дозволи та ліцензії, а також в державних установах, що надають різні послуги". При цьому він не уточнив, які саме послуги мав на увазі.