СБУ відмовила у в’їзді до України лише одному артисту з Росії за 2 місяці

Понеділок, 15 січня 2018 12:40 - Новини
СБУ відмовила у в’їзді до України лише одному артисту з Росії за 2 місяці
Починаючи від середини листопада минулого року Служба безпеки України опрацювала 50 запитів на проведення гастролей артистів з РФ в Україні. Відмову отримав лише один з них, – інформують "Українські новини".

В СБУ зазначили, що у 49 випадках в спецслужби були законні підстави пустити в Україну артистів з Росії.

Читайте також: Серіал "Свати" заборонили в Україні

"З моменту вступу в силу закону України "Про внесення змін до закону України "Про гастрольні заходи в Україні" (16 листопада 2017 року, - ред.) в Службу безпеки надійшло близько 50 запитів від організаторів зазначених гастролей", - йдеться в повідомленні.

Співробітники СБУ не мають наміру розголошувати ім'я артиста, якому відмовили у в'їзді в Україну.

"На даний момент виявлено законні підстави для недопущення в гастрольних заходах в Україні 1 громадянина країни-агресора, про що проінформовано організатора заходу", - зазначили у відомстві.

Нагадаємо, в листопаді 2017 року в Україні набув чинності закон про гастролі російських артистів, згідно з яким можна проводити заходи з артистами з Росії, але організатор повинен щонайменше за 30 днів звернутися до СБУ,аби отримати дозвіл на участь виконавця.

Служба безпеки, в свою чергу, протягом 10 днів має дати відповідь, чи є підстави не пустити російського артиста на територію України. У разі, якщо СБУ дозволить, організатор може укладати договір з артистом. Але і в цьому випадку обставини можуть змінитися, і його зрештою не пустять в Україну.