Олег Березюк: «Є вказівка з Києва рвати всіх із Самопомочі»

Вівторок, 21 березня 2017 00:00 - Новини
Олег Березюк: «Є вказівка з Києва рвати всіх із Самопомочі»
Голова фракції «Самопоміч» Олег Березюк звинуватив владу в тому, що вона чинить тиск на партію по всій Україні.

Читайте також: Борислав Береза про українську владу

Про це він заявив під час засідання Верховної Ради у вівторок, 21 березня. Зокрема, за словами нардепа, у Запоріжжі відкрито кримінальну справу проти голови обласного осередку партії – заступника голови облради. «Допити, тиск, безпринципний і безпричинний», - наголосив Березюк.

Також, продовжив він, у Луцьку нелегітимно відсторонили від обов'язків секретаря міськради, голову обласного осередку «Самопомочі».

«Більше того, вчора ввечері суд відновив її повноваження, але вчора ввечері та ж сама суддя подзвонила і сказала: «Рішення відмінено. Не можу жити під таким тиском!», – розповів голова фракції «Самопоміч».

Читайте також: Пристрасті за Насіровим

Крім того, повідомив він, у Житомирі мер міста 20 березня звернувся до секретаря міськради – голови обласного осередку партії з вимогою писати заяву на звільнення, бо є наказ з Києва «всіх із "Самопомочі" рвати».

У Львові, за словами Березюка, відбуваються «моральні переслідування» щодо голови обласного відділення партії – заступника голови облради Парасковії Дворянин, також збираються голоси за відсторонення його від цієї посади.

«Ми просимо владу: зупиніться! Бо горе вам буде», - попередив депутат.

Він застеріг представників нинішньої влади від повторення помилок режиму Віктора Януковича.

Фракції Блоку Петра Порошенка і «Народного фронту» у Верховній Раді вимагають відставки віце-спікера від «Самопомочі» Оксани Сироїд за те, що вона 15 березня закрила пленарне засідання після того як у сесійній залі з'явились люди у військовій формі.

Читайте також: Засідання ВР зірване через поліцейських