Снігопади в Україні: погода буде погіршуватись

Середа, 17 січня 2018 10:21 - Новини
Снігопади в Україні: погода буде погіршуватись
Синоптики попереджають, що через вплив активного циклону в Україні протягом17-18 січня передбачається значне погіршення погодних умов, повідомляє прес-служба Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

На території Чернігівської, Сумської, Черкаської, Полтавської, Кіровоградської, Одеської і Миколаївської областей очікуються сильні та дуже сильні снігопади, хуртовини, утворення снігового покриву висотою до 40 сантиметрів, а у столиці України близько 20 сантиметрів.

Читайте також: Аеропорт Одеси скасував 7 рейсів

Окрім того, в Дніпропетровській, Запорізькій та Херсонській областях сильний дощ з переходом у сніг.

На всій території Ураїни, крім західних областей посилення вітру до 15-20 м/с, в Херсонській, Запорізькій, Донецькій, Луганській областях 25-28 м/с, на дорогах ожеледиця.

Синоптики прогнозують в Київській області сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-20 м/с, хуртовини, місцями налипання мокрого снігу, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 10-20 сантиметрів.

В східних районах області дуже сильний мокрий сніг, висота сніжного покриву 30-40 сантиметрів. зокрема, у Києві очікується сильний мокрий сніг, посилення вітру до 15-18 м/с, хуртовини, на дорогах ожеледиця, утворення снігового покриву висотою 20 сантиметрів.

Раніше інформаційне агенство «АСПІ» повідомляло, що в'їзд вантажівок до Києва можуть обмежити через погану погоду.