59 нардепів Верховної Ради, які регулярно літають до Москви на консультації з Кремлем (список)

П'ятниця, 24 березня 2017 00:00 - Новини
59 нардепів Верховної Ради, які регулярно літають до Москви на консультації з Кремлем (список)
Нардеп українського Парламенту Вікторія Сюмар зробила резонансну заяву про те, що протягом двох останніх років відразу 59 українських депутатів Ради зробили перельоти до Москви, використовуючи пересадку в Мінську. Про це вона написала на своїй сторінці в соціальній мережі.

Сюмар зазначила, що в Москву літали Бойко, Льовочкін, Мураєв, Ківалов, Рабинович та інші одіозні депутати українського Парламенту. Вона припустила, що всі ці люди ведуть переговори з Кремлем в спеціальному "Московському форматі" за спиною України.

Сюмар опублікувала повний список депутатів, в якому міститься велика кількість політиків від "Оппоблока", раніше запідозрених в зрадницьких зв'язках з Росією:

 

«Прямого авіасполучення з Москвою в Україні немає. На Москву з Києва літають через Мінськ. Тут списки тих, хто за два минулі роки - роки війни з Росією - літали на Мінськ, і в більшості випадків далі на Москву. 59 народних депутатів України. Частина літає реально в Мінськ, наприклад Ірина Геращенко, Ганна Гопко, Андрій Іванчук, якого в Білорусі навіть затримували, Олексій Рябчин, Леонід Козаченко, Світлана Заліщук (літала в Мінськ на похорони Павла Шеремета), Оксана Білозір (в 2015, коли не була народним депутатом).

Але, думаю, вже відомий Андрій Артеменко, Сергій Льовочкін, Бойко, Мураєв, Оніщенко, Ківалов, Деркач, Рабінович, Тарута та багато інших зовсім не на переговори в мінському форматі літали. Швидше, це "московський формат" псевдоукраїнської політики. Це відповідь Прикордонної служби на мій запит. Робіть висновки.
P.S. Наголошую, це перельоти на Мінськ. Зважаючи на те, що Мінськ далеко не головний вузол для пересадок, то переважно цей напрямок використовують для перельотів в РФ», - написала Сюмар.

На тлі останніх подій в Україні СБУ мало би зацікавитися таким щільним трафіком вищих посадових осіб до стану ворога.

e69b376a6b4063db87bc400b939f30a2