У США опублікована резолюція щодо України

Середа, 29 березня 2017 00:00 - Новини
У США опублікована резолюція щодо України
Сенатори від Республіканської та Демократичної партій оприлюднили резолюцію щодо надання Україні допомоги  та засудження російської агресії. Текст резолюції опублікував сенатор-республіканець від штату Огайо Роб Портман і сенатор-демократ від цього ж штату Шеррод Браун.

У США відзначають, що Україні потрібно надати всебічну підтримку, а проти Росії продовжити політику санкцій.

Читайте також: Брата Путіна викрито у махінаціях в Британії

"Ювілей незаконної анексії Росії в Криму - це можливість підкреслити проблеми, що постали перед Україною, а також фундаментальні принципи керованої США міжнародної системи. Сполучені Штати та  їх союзники повинні відновити свою політичну, економічну і військову підтримку для України і, як мінімум, продовжувати зберігати санкції проти Росії до тих пір, поки її поведінка не зміниться. Україна заслуговує нашої підтримки, і в міру того як конфлікт переходить на третій рік, ми не повинні залишати ніяких сумнівів в тому, де знаходиться  США. Українська громадськість в Огайо знає про небезпеку неконтрольованої російської агресії, тому ми повинні використовувати будь-яку можливість, щоб виступити проти незаконного приєднання Криму до Росії ", - йдеться в резолюції.

Читайте також: НАТО в Україні чи страшний сон Путіна

Також американські політики зазначають, що анексія Криму Росією є образою міжнародних норм і загрозою регіональній стабільності.

У той же час сенатори зазначають, що відмова Вашингтона від дотримання Будапештського меморандуму щодо захисту України спричинить недовіру до США.

США також засуджують дії бойовиків на Донбасі, якими керує Росія та постачає їм озброєння.