Перевіряйте свої комунальні квитанції

Понеділок, 03 квітня 2017 00:00 - Новини
Перевіряйте свої комунальні квитанції
Помилки у комунальних платіжках: системність чи випадковість. Україною не так давно прокотилася хвиля невдоволення громадян, які отримали «неправильні» квитанції на сплату житлово-комунальних послуг. Поодинокі подібні випадки продовжують траплятися і далі.

Читайте також: Відтепер доведеться платити окремо за трубу та лічильник

На парадних дверях вашого будинку висить оголошення про невідповідність платіжок за минулий місяць – звертайтеся до ЖЕКу, особливо, якщо ваш будинок обслуговує приватна фірма, та до органів місцевої влади. Ви маєте право отримати детальну інформацію про те, як формується тариф і від чого він залежить. Інакше втратите гроші, такі явища будуть продовжуватися і далі, а винні так і не будуть покаранні. Ваші інтереси захищенні законодавством.  

Читайте також: Податок на розкіш при українській зубожілості: чого очікувати цього року

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП) Дмитро Вовк зазначає, що при наявності помилок у квитанціях на оплату комунальних послуг, компанії-постачальники будуть оштрафовані. «Звертаю увагу, що наявність помилок в платіжних документах буде вважатися порушенням підприємствами теплокомуненерго ліцензійних умов. При проведенні перевірок на підприємства накладатиметься штраф, а керівники нестимуть особисту адміністративну відповідальність», — наголосив він.

Обіцяють покарати винних і у Кабінеті Міністрів. Урядовці пригрозили кримінальними провадженнями за помилки в нарахуванні. Якщо громадянам відомі факти зловживання, там просять повідомляти про це.

Крім того, споживачі житлово-комунальних послуг мають ще й такі інструменти контролю за обслуговуючими компаніями, як відслідковування всіх розрахунків онлайн. Більшість міст України мають Портали споживачів комунальних послуг, де може зареєструватися кожний місцевий мешканець.

Помилки бувають, як спеціальні, з метою чийогось збагачення, такими мають займатися правоохоронні органи, так і просто механічні. Крім того, часто самі громадяни, не знаючи структури формування тарифів та їх особливостей, сприймають платіжки досить болісно. Так, наприклад, у київській хрущівці комусь прийшла квитанція за теплопостачання на 143 грн, комусь – на 1,4 тис. грн. і це при тому, що метраж квартир однаковий – 45 кв. м. Половина мешканців, рівно 4 під'їзди, отримала рахунки за тепло за лічильником, іншій половині виставили рахунок за квадратними метрами. Відтак, ліва половина будинку заплатить вдесятеро більше, ніж права. На під'їзді – турботливе роз'яснення від постачальника тепла «Київенерго»: «Розраховується на підставі коефіцієнта».

Відомий і такий приклад помилки у квитанціях, коли до них внесли плату за гарячу воду, якої більшість споживачів у місті саме в тому місяці не мала у зв’язку з профілактикою.

«Зрозуміло, що при таких великих змінах у кількамільйонному місті іноді виникають технічні збої, і це призводить до певних помилок, які ми намагаємося своєчасно виявляти та виправляти», - заявив директор Департаменту житлово-комунальної інфраструктури столичної адміністрації Дмитро Новицький, відповідаючи на запитання про причини таких неточностей.

Експерти зазначають, що найбільш розповсюджена помилка у квитанціях, коли споживачу нарахована заборгованість, а у нього все заплачено. «Таке може статися, якщо платежі були оплачені споживачем в останні дні місяця (29-30 числа), адже банк перераховує гроші протягом трьох днів, тому кошти, сплачені в одному місяці, можуть потрапити в наступний. В результаті в квитанціях з'являється інформація про заборгованість», – пояснює Андрій Щербина, замдиректора КП «Головний інформаційно-обчислювальний центр». Якщо така ситуація сталася, він пояснює далі, необхідно подати заяву в ГІОЦ і чітко вказати призначення платежу – помилка буде виправлена. Тоді в наступному місяці заборгованості не буде.