Визначено фінальних претендентів на посади очільників регіональних митниць

Вівторок, 04 квітня 2017 00:00 - Новини
Визначено фінальних претендентів на посади очільників регіональних митниць
Завершено фінальний етап конкурсного відбору кандидатів на посади начальників трьох митниць ДФС.

Читайте також: Україна розпочала масштабну спецоперацію на кордоні

Переможцем конкурсу на посаду начальника Одеської митниці визнано Олександра Власова, начальника Головного міжрегіонального управління оперативного забезпечення зони проведення антитерористичної операції (м. Київ, м. Краматорськ, м. Слов’янськ) ДФС, керівника Міжвідомчого цільового центру із запобігання та виявлення порушень законодавства з питань державної митної справи при Міністерстві фінансів України. Олександр Власов – керівник підрозділу «Фантом», який рік тому був створений для протидії контрабандним оборудкам у зоні бойових дій на Донбасі. Тепер він очолить одну з найскладніших ділянок, де знадобиться не тільки досвід але й підтвердження «фантомівського» реноме, адже ця команда швидко дала зрозуміти правопорушниками, що з ними неможливо «домовитися».

У конкурсі на посаду начальника Івано-Франківської митниці переміг Василь Ватаманюк, завідувач Організаційного сектору (м. Київ) Департаменту спеціалізованої підготовки та кінологічного забезпечення ДФС, на якого з 23.03.17 покладено обов’язки начальника Івано-Франківської митниці ДФС.

Остаточне призначення Василя Ватаманюка на посаду відбудеться за попереднім погодженням з Мінфіном і головою ОДА.

У конкурсі на посаду начальника Тернопільської митниці найбільшу кількість балів набрала Оксана Антонович, перший заступник начальника Тернопільської митниці ДФС.  З 13.03.17 року вона виконує обов’язки начальника Тернопільської митниці ДФС.

Кандидати-переможці будуть рекомендовані конкурсною комісією для зайняття вакантних посад керівників зазначених митниць відповідно до діючого законодавства. Остаточне призначення на посади відбуватиметься за попереднім погодженням з Міністерством фінансів України та головами відповідних обласних державних адміністрацій.

Оскаржити рішення конкурсної комісії можна буде протягом 10 календарних днів з дня отримання письмового повідомлення про результати конкурсу, що передбачено ст. 28 Закону України «Про державну службу».

Нагадаємо, кандидати проходили три етапи конкурсу - тестування, розв’язання ситуативних завдань та співбесіду, які передбачені положеннями Закону України «Про державну службу».