Оксана Сироїд перевела політичні чвари у гендерну площину

Середа, 05 квітня 2017 00:00 - Новини
Оксана Сироїд перевела політичні чвари у гендерну площину
Віце-спікер парламенту Оксана Сироїд заявила про масовий тиск на жінок-депутатів від партії "Самопоміч" по всій Україні.

"Репресивними методами тиску на опозицію нікого в цьому залі і в цій країні не здивуєш. Але саме стосовно "Самопомочі" випробовуються новітні методи. Сьогодні таким методом є масований тиск на жінок-депутаток від "Самопомочі", – заявила Сироїд під час ранкового засідання Ради у середу.

Віце-спікер пригадала "багатомісячну наклепницьку атаку стосовно Олени Сотник, яка залишилися без спростування і вибачення", а також напади на будинок і приватне авто Вікторії Войціцької, які залишилися без розслідування.

"Вже впродовж року секретаря міської ради Житомира Наталію Чиж шантажують, вимагаючи піти з посади за її принципову позицію. Не змогли залякати секретаря Луцької міської ради і незаконно усунули з посади, для того, щоб в незаконний спосіб керувати містом. Вихідними влада санкціонувала ганебну акцію – жалобну ходу під вікнами депутата Київської міської ради Ольги Балицької за її принципову позицію стосовно забудови в місті Києві. Сьогодні Львівська обласна рада зібралася на позачергове засідання виключно для того, аби усунути з посади першого заступника голови ЛОДА – знову ж таки за її позицію, яка робить життя багатьох депутатів некомфортним", – розповіла Сироїд про факти тиску на жінок-депутатів від "Самопомочі".

"Шановні чоловіки-можновладці, та істерія, з якою ви взялися за жінок Самопомочі є проявом вашої слабкості, але для нас це велика честь", – наголосила віце-спікер.