Українці отримали безвіз на Кариби

Вівторок, 06 лютого 2018 11:17 - Новини
Українці отримали безвіз на Кариби
Україна підписала угоду про взаємне скасування віз з острівною державою Антигуа і Барбуда, що розташовані в Карибському морі.

Читайте також: Українці отримуватимуть канадську візу за спрощеною процедурою

Про це повідомляє посольство України в США на своїй сторінці в Facebook.

Повідомляється, що церемонія підписання документів про скасування візових вимог між двома країнами відбулася у Вашингтоні.

Там були присутні посол України в США Валерій Чалий і посол Антигуа і Барбуди в США Рональд Сандерс. Укладена угода передбачає перебування в країнах на термін, що не перевищує 90 днів протягом 180 днів.  

По закінченню церемонії посол України зазначив, що підписання цієї угоди - це не тільки розвиток важливих туристичних і ділових можливостей, але і можливість допомоги у захисті прав та інтересів громадян за кордоном, налагодження студентських обмінів та інформування країн Карибського регіону про ситуацію в Україні.

Чалий також нагадав, що під прапором держави Антигуа і Барбуда проходить багато судів у світі.

Тому, коли відбуваються піратські захоплення громадян України на таких судах, важливо безпосередньо виходити на державне керівництво цих країн.

Зараз на Карибах продовжує зберігатися частина заарештованих активів Павла Лазаренка.

"Незважаючи на те, що у нас залишаються питання неповоротних активів екс-прем'єр-міністра Лазаренка, частина яких все ще знаходиться у Антигуа і Барбуда, тут виникає багато питань повернення вкрадених грошей в Україні, і для цього потрібно постійно підтримувати діалог і на політичному, і на експертному рівні", - сказав український дипломат.

Як повідомляло раніше інформагентство ASPI, Україна домовилися про безвізовий режим з ОАЕ.