ЗСУ прийняли на контрактну службу понад 30,7 тис. громадян

Вівторок, 06 лютого 2018 20:10 - Новини
ЗСУ прийняли на контрактну службу понад 30,7 тис. громадян
На військову службу за контрактом у ЗСУ в 2017 році були прийняті понад 30,7 тис. українців.

Читайте також: ЗСУ відвоювали у бойовиків ЛНР українське село

Про це 6 лютого, повідомив Генштаб ЗСУ на своїй сторінці в Facebook.

"У 2017 році на військову службу за контрактом із числа громадян України, відібраних військовими комісаріатами, було прийнято 30740 чоловік. Крім того, 1976 військовослужбовців строкової військової служби уклали контракти і далі хочуть проходити військову службу в бойових частинах", – сказано в повідомленні.

Зазначається, що вкінці січня військові комісаріати вперше в 2018 році відправили в навчальні центри Збройних сил України кандидатів на військову службу за контрактом, які пройшли відбір і відповідають вимогам проходження військової служби.

"З військових комісаріатів в навчальні центри Збройних сил України направлено понад 650 громадян України, в тому числі в навчальні центри Сухопутних військ Збройних сил України – близько 400 громадян", – йдеться в повідомленні.

Окрім цього, громадяни, котрі раніше не проходили військову службу і не приймали військову присягу, а таких понад 300 осіб, будуть приведені до військової присяги після завершення загальновійськової підготовки.

Також, переважна більшість кандидатів на військову службу за контрактом (близько 90%) прийняли рішення проходити військову службу у бойових військових частинах сухопутної компоненти ЗСУ.

Як повідомляло інформагентство ASPI, до ЗСУ у 2017 році прийняли 2,4 тис. жінок.