У Раді зацікавилися, за які заслуги керівник НАПКА Наталія Корчак виписувала багатотисячні премії собі і своїм співробітникам

Середа, 05 квітня 2017 00:00 - Новини
У Раді зацікавилися, за які заслуги керівник НАПКА Наталія Корчак виписувала багатотисячні премії собі і своїм співробітникам
Народні депутати під час звіту голови НАЗКА Наталії Корчак в Раді засипали її питаннями про високі премії (по 200 тис. грн), які вона виписувала собі і колегам.

Так, Корчак виступила в Раді, нагадавши, що ініціює міжнародний аудит діяльності Національного агентства з питань запобігання корупції.

Перші троє нардепів, які задавали питання Корчак по черзі, намагалися отримати від неї відповідь про причини високих премій - по 200 тисяч на людину.

Однак Корчак на всі питання відповідала лише те, що в цьому не було ніяких порушень, і все відбувалося в рамках закону.

В результаті в Раді піднявся галас обурених нардепів, почали лунати крики "Ганьба", до трибуни підійшов Олег Ляшко та інші депутати. У ситуацію втрутився спікер Андрій Парубій.

"Коли депутати задають просте запитання, то дайте прості відповіді", - заявив Парубій.

"Премії нараховувалися в серпні, жовтні, листопаді. 200 тисяч гривень була премія, але ці премії отримували за роботу", - заявила Корчак. Вона зазначила, що багато зробила на своїй посаді.

"За свою роботу (виписувала премії), запущений процес електронного декларування, запущений механізм перевірки фінансування партій, здійснюється постійна робота, пов'язана із запобіганням корупції", - зазначила Корчак.

Як відомо, зарплата Корчак в лютому 2017 року, згідно з інформацією НАПКА, склала посадовий оклад - 40, 560 тис. Гривень, надбавку за вислугу років - 20, 280 тис. Гривень, надбавку за інтенсивність праці - 40,560 тис. Гривень.

У жовтні 2016 року журналісти програми "Схеми" повідомили, що чотири члени Національного агентства щодо запобігання корупції щомісяця отримували до свого основного окладу дві надбавки і премію в розмірі місячної зарплати.

В результаті цього замість одного стандартного окладу члена НАПКА отримували по чотири.