Смерть від кору: рідні померлої жінки звинуватили лікарів

Четвер, 08 лютого 2018 11:19 - Новини
Смерть від кору: рідні померлої жінки звинуватили лікарів
Днями в Івано-Франківській обласній інфекційній лікарні померла 25-річна Ірина Остап’юк.

Читайте також: Смерть від кору та грипу: на Івано-Франківщині померла дівчина

Медики заявляють, що смерть настала від ускладнень кору.

Проте,  рідні померлої вважають, що у смерті дівчини винні лікарі, повідомляє ТСН.

Жінку протягом двох тижнів лікували у Надвірнянській районній лікарні. Медики діагностували у неї кір. Але вже через добу після госпіталізації у пацієнтки почав боліти живіт, була різка фізична слабкість та головокружіння. Всі ці симптоми є нехарактерними для кору.

Як повідомив чоловік померлої Ігор Остап’юк, з кожним днем стан його дружини погіршувався. В неї посиніли ноги та боліло все тіло. Лікарі казали, що все так має бути, а «хвора себе накручує та симулює біль».

Родичі домоглися перевезти дівчину до обласного центру, в інфекційну лікарню. Там у хворої виявили двобічну пневмонію. Ірина перебувала у стані інфекційно-токсичного шоку третього ступеня. Медики протягом двох діб намагалися врятувати її, однак їх старання виявилися марними.

«Серцево-судинна діяльність була порушена, пішли зміни, коли страждають всі органи системи», – розповіла заступник головного лікаря Івано-Франківської обласної інфекційної лікарні Любов Андрусишин.

Родичі померлої звинуватили у смерті дівчини лікарів районної лікарні. Вони вважають, що медики неправильно встановили діагноз та призначили неправильне лікування, оскільки кір не міг дати таких ускладнень.

Зараз вони готують звернення в обласну прокуратуру, в якому просять покарати винних у смерті Ірини. Також вони вимагають на час слідства відсторонити медиків з Надвірної, які лікували жінку, від роботи.

Як повідомляло інформагентство «АСПІ», Супрун закликала українців вакцинуватися від грипу.