У ГПУ розповіли про причини обшуків в "Укрнафті"

Середа, 05 квітня 2017 00:00 - Новини
У ГПУ розповіли про причини обшуків в "Укрнафті"
Обшуки проводяться з метою пошуку доказів у кримінальному провадженні у справі причетності групи «Приват» до махінацій на паливному ринку.

З метою пошуку документів, що мають значення речових доказів у кримінальному провадженні, слідчими Генпрокуратури України, при підтримці Служби Безпеки України, проводяться обшуки в службових приміщеннях "Укрнафти". Про це повідомляє прес-секретар генерального прокурора України Лариса Сарган у Facebook.

"У ході досудового розслідування встановлено, що продаж видобутої сировини здійснювався, в основному, підприємствам, які входили в групу "Приват", а тому керівники ПАТ "Укрнафта", діючи в інтересах цих підприємств - покупців нафти, навмисне надавали Аукціонному комітетові відомості про щільність нафти, яка видобувається, що не відповідали її реальним фізико-хімічними характеристиками. Зокрема, інформація невідповідна реальним фактам, стосувалася місткості барелів в 1 тонні нафти (коефіцієнт баррелізації)", – зазначає Сарган.

Повідомляється, що такі дії завдали збиток ПАТ "Укрнафта" на майже 140 млн. гривень. Правоохоронці проводять досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом зловживання службовим становищем працівниками ПАТ "Укрнафта" протягом 2013-2015 років.