Пожежа в таборі Вікторія: ексгумують тіла трьох загиблих

Понеділок, 12 лютого 2018 15:20 - Новини
Пожежа в таборі Вікторія: ексгумують тіла трьох загиблих
В Одесі проведуть ексгумацію тіл трьох дітей, що загинули під час пожежі в таборі "Вікторія" у вересні 2017 року, для повторної ДНК-експертизи.

Читайте також: Пожежа в таборі «Вікторія»: батьки вимагають ексгумації тіл дітей

Про це повідомила керівник прес-служби Одеської обласної прокуратури Інна Верба, передає "Укрінформ".

"25 січня батьки двох загиблих дітей звернулися до прокуратури Одеської області з проханням про проведення ексгумації та незалежної ДНК-експертизи тіл, оскільки хочуть бути певними, що не сталося помилки при похованні їх дітей на Західному кладовищі Одеси і на цвинтарі села Троїцьке Біляївського району", - сказала Верба.

Згідно її слів, вилучення тіл відбудеться 12 лютого, після чого їх доставляють на судово-медичне дослідження до Харкова.

Як повідомляло раніше інформаційне агентство «АСПІ», двоє підлітків врятували 23 дітей під час пожежі в одеському дитячому таборі.

Нагадаємо, 15 вересня під Одесою спалахнув муніципальний дитячий табір "Вікторія". У вогні загинули три дівчинки.  За фактом пожежі відкрили кримінальне впровадження за ознаками ч. 2 ст. 270 ККУ (порушення встановлених законодавством вимог пожежної безпеки). Затримано директора дитячого табору. Крім того, співробітники поліції затримали і спільно з прокуратурою повідомили про підозру співробітниці табору, яка за функціональними обов'язками мала відповідати за пожежну безпеку.

В управлінні з надзвичайних ситуацій в Одеській області зазначили, що в таборі вже кілька місяців не працювала протипожежна сигналізація.