Депутат Суханов втік до Криму

Вівторок, 13 лютого 2018 16:22 - Новини
Депутат Суханов втік до Криму
Депутат Дніпровської міськради Сергій Суханов, який став фігурантом антисемітського скандалу, подався до окупованого Криму.

Про це написав мер Дніпра Борис Філатов у Facebook.

Читайте також: Розенблат та Поляков більше не носитимуть електронні браслети

Згідно його слів, після інциденту проти Суханова було відкрито кримінальну справу, а також його виключили з "Опозиційного блоку".

Він не прийшов на два допити у справі про розпалювання міжнаціональної ворожнечі та оголосив себе жертвою політичних переслідувань міської влади Дніпра і перетнув адміністративний кордон із півостровом 12 лютого на КПП "Чаплинка".

"Доля людини. Спочатку ти стаєш "антифашистом", борешся з "Правим сектором" і захищаєш "хлопчиків у трусиках". Потім повідомляєш про "опір сіоністам і синагозі". Потім на тебе порушують кримінальну справу за розпалювання міжнаціональної ворожнечі, а ти оголошуєш себе "антикорупціонером, якого переслідує Філатов із політичних мотивів". за підсумком тебе виганяють із власної партії, ти не з'являєшся два рази на допит і... біжиш до Криму. Логічне завершення кар'єри для будь-якого "антифашиста", - написав Філатов.

Відзначимо, Сергій Суханов після перепалки з представником єврейської громади міста Дмитром Смілянським публічно закликав українців до єврейських погромів у країні.

Як повідомляло раніше інфорагентство «АСПІ», заповзятлива суддя з Антрациту стала частиною схеми на Закарпатті.