Інсульт на заробітках: польський роботодавець залишив українку помирати

Середа, 14 лютого 2018 16:07 - Новини
Інсульт на заробітках: польський роботодавець залишив українку помирати
В польському місті Срьода-Вєликопольська розпочате розслідування по підозрі у безпосередній загрозі втрати життя або важкої шкоди здоров’ю, а також у справі незаконного працевлаштування.

Читайте також: Заробітчанку з Тернопільщини знайшли мертвою в Італії

Про це повідомляє «Польське радіо».

З українкою, яка нелегально працювала на одному з підприємств і проживала на його территирії, у неробочий час стався інсульт. Її роботодавець замість того, щоб викликати швидку, вивіз її до сусіднього міста, поклав на лавку посеред вулиці і викликав поліцію, заявивши, що на вулиці знаходиться людина у нетверезому стані.

Розголосу справі надав почесний консул України у Познані Вітольд Горовський.

Зараз прокуратура міста Срьода-Вєлікопольська веде перевірку.

Слідчі вже вилучили у підприємства, де працювала жінка, відео з камер спостереження, а також намагаються отримати її медичні документи. Крім того, слідство звернеться до ескпертів судово-медичної установи і до Державної інспекції праці, повідомив голова міської прокуратури Ґжеґож Ґуче.

Поки звинувачення у справі нікому не висунуто. Постраждала знаходиться у лікарні міста Познань у важкому стані. Консульство України розпочало збір коштів для лікування. Горовський повідомив, що мова йде про суму приблизно 15-17 тисяч злотих. Всі бажаючі можуть допомогти, перерахувавши гроші на рахунок культурно-громадського товариства Польща-Україна з приміткою "Dla Oksany" (номер рахунку - 37 1090 1854 0000 0001 1451 2044).

Як повідомляло раніше інформагентство АСПІ, заробітчани з України захворіли на кір в Польщі.