Гройсман пропонує здати Тимошенко Росії

Вівторок, 11 квітня 2017 00:00 - Новини
Гройсман пропонує здати Тимошенко Росії
Якщо Стокгольмський арбітраж ухвалить стягнути з України близько $40 млрд на користь Росії, розрахуємося з Москвою Юлією Тимошенко.

Читайте також: Навіщо Гройсману прем'єрство

Про це на прес-конференції про діяльність уряду за рік сказав прем'єр-міністр Володимир Гройсман.

"Не хочу прогнозувати рішення суду. Думаю, у нас достатньо міцна правова позиція. Але не можемо нічого передбачати.

Якщо ми виграємо, справедливість по відношенню до України відновиться. Якщо, не дай Бог, буде інше рішення суду, - це десятки мільярдів доларів, які не можуть бути пред'явлені, це безглуздя. Це наслідок підписання контракту Тимошенко. Нам Росія порахувала все, що вона підписувала. І представила 40 мільярдів доларів у позові до суду. Доведеться передати Тимошенко замість грошей. Якщо вона підписала, нехай несе відповідальність. Чого мають платити за це всі українські громадяни? Іншого варіанту нема", - сказав Гройсман.

Читайте також: "Скромні" пожитки радикала Ляшка

Рішення Стокгольмського арбітражу очікується в першій половині 2017 року. Воно стосується поданого "Газпромом" в червні 2015 року зустрічного позову, за яким російська компанія вимагає від України $31,8 млрд за газ. Поставки його "Газпром" не здійснив, але нарахував плату за принципом "бери або плати". Також вимагає повернення заборгованості за 2013 -2014 роки, яку Нафтогаз не визнає.